Hakkımda

1966 yılında Kayseri'de doğdum. İlk, orta ve lise tahsilini Kayseri'de tamamladım. 1983 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünü kazandım, 2 Yıl eğitim gördüm. 1985yılında Atatürk Üniversitesini kazandım ve 1992 yılında Tıp doktoru unvanıyla mezun oldum. Aynı yıl Diyarbakır ili Çınar ilçesinde göreve başladım. 1993 yılı sonunda İnönü üniversitesi Tıp fakültesi Biyokimya ihtisasını kazandım.

Bir yıl eğitim aldım. 1994 yılında Erciyes üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi İhtisasını kazandım. Eğitimini 2000 yılında tamamladım.İlk görev yerim Kütahya ili Gediz ilçesi SSK hastanesi idi. Daha sonra Kırklareli SSK hastanesinde görev yaptım. Meydan Çallı Tıp Merkezinde ki görevine başlamadan önce SSK Sağlık işleri Antalya İl Müdürlüğünde bir buçuk yıl çalıştım.3 Yıl Konyaaltı Tıp Merkezinde Hastalarıma hizmet verdim. Şu anda Radon Tıp Merkezi'nde çalışmaktayım.

.

Dr Hacı Mehmet Ulusal, Gülhan Ulusal'la evlidir.Aybüke ve Mehmet'in babasıdır.

OP.DR. Hacı Mehmet Ulusal'ın yaptığı diğer çalışmalar:

Dr. Hacı Mehmet Ulusal, Türk Tıbbihipnoz camiasının değerli bir üyesidir, merkezi Ankara'da bulunan Omnihipnoz Derneğinin Başkanlığını birsüre yürütmüştür. Bu konuda bir çok yayını mevcuttur.

Dr. Hacı Mehmet Ulusal, Türk Cerrahi Derneği, Türk Kolorektal Cerrahi Derneği, Türk Cerrahi Endoskopi Derneği, Türk Endokrin Cerrahi Derneği üyesidir.

Dr. Hacı Mehmet Ulusal,2003 yılında Türk Cerrahi Derneği,tarafından gerçekleştirilen sınavda başarılı olarak 10 yıllık geçerlilik süresi olan, "Türk Cerrahi Yeterlilik Belgesini" almaya hak kazanmıştır. Bu belge re sertifikasyonla 10 yıl daha uzatıldı.

Dr. Hacı Mehmet Ulusal, 2004 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesinde Videoendoskopi eğitimi almıştır.Hali hazırda Radon Tıp Merkezinde Endoskopi ve kolonoskopi işlemlerini, aldığı eğitime uygun olarak, hastayı uyutarak gerçekleştirmektedir.

Dr. Hacı Mehmet Ulusal,2008 yılında Ankara Swiss Otelde düzenlenen varislerde güncel yaklaşımlar kursuna katılmıştır.

Dr. Hacı Mehmet Ulusal, Radon Tıp Merkezin'de, Sağlık Bakanlığı'nın izin verdiği ameliyatlar olan (Hemoroid, Kıl dömesi, Fıtık) gibi ameliyatları gerçekleştirmektedir.

İletişim

İletişim için bize yazın.

Gönder